Mateřské centrum Čelákovice 

I během letních prázdnin si u nás můžete vypůjčit rodinnou vstupenku do Historického centra Botanicus v Ostré - cena 40 Kč/den/vstupenku, máme k dispozici 2 vstupenky, tedy pro dvě rodiny na každý den :-).

Dále nabízíme rodinnou vstupenku do Botanické zahrady v Tróji a do skleníku Fata Morgána, cena 40,- Kč/den.

A pro snazší výletování s malými dětmi nabízíme dětskou krosničku Chicco Caddy za 20,- Kč/den.

Kontakt na půjčovnu během letních prázdnin Radana Horníková, tel. 606 626 018, adresa k vyzvednutí a vrácení zapůjčených věcí: Rybářská 949/24

 HEZKÉ PRÁZDNINY VŠEM MALÝM I VELKÝM !!!

Vítáme Vás v Mateřském centru Čelákovice, které nabízí širokou škálu služeb pro rodiny s malými dětmi i pro rodiče na mateřské/rodičovské dovolené. Mateřské centrum úzce spolupracuje s rodinným centrem ROUTA a společně tak pokrývají aktivity jak pro ty nejmenší, tak pro děti předškolního a mladšího školního věku.

Mateřské centrum Čelákovice je nezisková organizace založená v roce 1998. Sídlí na adrese Stankovského 1650, zadní vchod obecního domu či pošty, z ulice Na Stráni. Provozujeme volnou hernu, která je otevřena pro všechny volně příchozí (program viz volná herna a nejbižší události). Organizujeme dopolední i odpolední kurzy pro děti různých věkových kategorií a také pro jejich rodiče nebo pro nastávající rodiče.

 

Hledáme dobrovolníky

Jako nezisková organizace využíváme práce dobrovolníků z řad rodičů k zajištění provozu a programu dopolední herny i našich jednorázových akcí. Pokud byste se rádi zapojili do aktivit MC Čelákovice a chtěli poznat rodiny z nejbližšího okolí, pak se určitě budete cítit dobře v našem dobrovolnickém týmu, který se skládá převážně z maminek z Čelákovic a nejbližšího okolí. Kontakt na koordinátorku centra najdete níže.

Mateřské centrum Čelákovice je členem Sítě mateřských center.

Kontakt

Monika Žatečková

Monika Žatečková

Vedoucí Mateřského centra Čelákovice

Členka Rady RC ROUTA

tel: 728 660 493

Přihlašte se k odběru newsletteru

Chcete být informováni o tom, co pro vás ROUTA připravuje? Co je u nás nového, jaké aktivity plánujeme pro děti, pro rodiče, pro celé rodiny? Přihlašte se k odběru newsletteru, který vám poskytne přehled všech novinek.