ANGLIE 2024


Do Anglie k moři - OBSAZENO

Šestidenní pobyt s ubytováním v oblasti Maidstonu. Prohlídka Leeds Castle, Brightonu a v Canterbury se naučíme hrát kriket. 

Cena 11.490,- Kč za žáka                                              

Termín: 17. 6. až 22. 6. 2024


Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách, přejezd Německem, Belgií a Francií.

2. den: Přes kanál La Manche do Anglie

3. den: Jedeme k moři:


4. den: Trocha anglické historie:

5. den: S Anglií se rozloučíme v Brightonu:


6. den: Přejezd Francie, Belgie a Německa, návrat do místa nástupu v odpoledních hodinách.

 

Cena obsahuje:

Výše uvedený program. Služby turistického průvodce po celou dobu zájezdu. Dopravu zájezdovým autobusem s možností občerstvení, přeprava přes kanál La Manche, 3x ubytování v rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčku). 

Pojištění CK proti úpadku. Pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění zrušení účasti na zájezdu (stornopoplatků), asistenční služby v zahraničí, poškození nebo ztráta dokladů a pojištění odpovědnosti cestujících.

 

Cena neobsahuje:

Vstupné do muzeí, sportovních zařízení, kulturních a historických objektů, rovněž cenu jízdného ve veřejné dopravě. Cena dále neobsahuje případné příplatky za požadovanou dietní stravu a případné náklady související s pořízením vstupního víza do Velké Británie nebo jiné poplatky související s povolením vstupu do Velké Británie.

 

Doporučené kapesné: 30 až 40 GBP, částka na vstupné bude upřesněna dle konečného výběru navštívených atrakcí. Předpokládáme cca 80 GBP.


Informace: Bc. Monika Žatečková, tel.: 728 660 493, monika.zateckova@rc-routa.cz