Vaše ohlasy

Manažerská akademie pro ženy 2020/2021


MAŽ je nejlepší životní škola. Moc doporučuji tento program, dal mi úplně nejvíce, hoooodně nad očekávání.


MAŽ mne obohatila v pracovním i osobním životě. Naše setkávání mi pomáhalo i v období pandemie, kdy to byl jeden ze světlých bodů, na který jsem se vždy těšila.


Program je maximálně přínosně strávený čas. Zajímavě a skvěle zpracovaná témata propojená s praxí, zamyšlení jdoucí do hloubky, prostor pro naše názory i zkušenosti.


MAŽ nám umožnila vzájemné sdílení, inspiraci, otevřenou zpětnou vazbu, podporu a pochopení, které všechny potřebujeme.


Program mi umožnil pozastavení se a zamyšlení se nad tématy, které řešíme denodenně a často jedeme naprogramovávány automaticky… MAŽ nás posunula z nevědomého bytí do vědomého konání, podle našich priorit a potřeb.


Zajímavý zážitek – kurzy vedené prožitkovou metodou, a to i po onlinu! Bylo to o životním balanci, sebeuvědomění a hlavně o prostoru pro sdílení v citlivé atmosféře plné důvěry, kde jsme se cítily bezpečně.


Dřív jsem se bála „být manažerkou“. Teď už se nebojím a dokonce se na to těším. Už vím co chci.


Vzájemně jsme se obrovsky obohatily a vážily si, že se můžeme setkat (i když jen po onlinu) a být spolu. Všem účastnicím velká poklona, jste úžasné... Vytvořily jsme hvězdný tým!


Učily jsme se dívat na různé věci, různá témata z mnoha různých úhlů pohledu. Kde jsem předtím viděla jen jednu „pravdu“, jich nyní vidím více, kde jsem předtím viděla jen negativa, nyní vidím pozitiva, kde jsem předtím vnímala problém jinakosti a různorodosti dnes vidím, jak může být obohacující.


Díky všem z programu MAŽ, co jste pro nás udělaly…


ReStart klub - jaro 2020


Děkuji za krásné dny v Routě. Restart mi pomohl se odrazit, vzpamatovat se, přenastavit priority, uvědomit si svou cenu. Po první hodině jsem odcházela namotivovaná, nadšená, unavená a zároveň odpočatá... a vždy jsem se těšila na další setkání. Hezky jste to s holkama z Routy vymyslely a naplánovaly. Luci, krásně jsi nás motivovala, vedla, podporovala.


Ráda bych touto cestou ještě jednou chtěla poděkovat za celý kurz. Nastupovala jsem do něho s obavami a očekávala spoustu teorie. Ale opak byl pravdou. S metodou "učení zážitkem" jsem se setkala poprvé a byla to pro mě neuvěřitelná zkušenost. Spousta příkladů z praxe a možnost vyzkoušet si věci v interakci...fakt paráda. Kurz mi pomohl objevit mé silné stránky. Sice jsem o nich tušila už předtím, ale nějak jsem je za silné stránky nepovažovala. Taky mi pomohl zúžit okruh činností, kterým bych se v budoucnu chtěla věnovat. Díky aktualizaci CV a detailním informacím o přípravě na pohovor už pro mě výběrko není noční můrou. A informace z oblasti emoční inteligence mi pomohly pochopit některé mé strachy a objevit skryté potřeby. Je toho spousta a za všechno ještě jednou velký dík! Ráda se k materiálům z kurzu budu vracet.A pokud budu mít možnost, všem potenciálním účasticím kurz ReStart vřele doporučím.


Moc děkuji za praktická cvičení, která mi dala více než roky ve škole. Měla jsem čas o sobě přemýšlet a začít vnímat sebe a ne jen děti a ruch okolo. Děkuji za úžasnou organizaci a skvělý kolektiv.


Pro mne byl kurz přínosný především v osobnostním rozvoji, sebeuvědomění a nastartování role ženy nebýt jen matkou. Dovednosti ohledně sestavení životopisu a motivačního dopisu pro mě za 1! Celý kurz byl báječný. Děkuji a máte můj obdiv.


Oceňuji, že kurz byl velice praktický, spousta zajímavých cvičení, hodně věcí k zamyšlení. Vyzkoušela jsem si pohovor nanečisto, což pro mě bylo velice přínosné. Byla jsem ve společnosti moc fajn a inspirujících žen.


Kurz měl skvělou atmosféru, příjemné ženské sdílení. Lektorka je inspirativní, povzbuzující a všechna témata byla probrána na vysoké úrovni. Kurz mě posunul v poznání sebe sama, svých hodnot a priorit. Ujasnila jsem si své cíle a naučila se praktické postupy, jak cíle dosáhnout.


Kurz byl pro mne velmi motivační. Pomohl mi uvědomit si, že nás, "žen po mateřské", plných pochybností s nízkým sebevědomím, je více. Některé účastnice mi ukázaly možnou cestu, byly pro mne inspirací. Lektorka nás hezky motivovala a myslím, že všem dodala vyšší sebevědomí.


Velmi dobře udělaný projekt, výborná lektorka. Určitě mohu doporučit všem, kteří potřebují povzbudit a posunout tím správným směrem. Děkuji za skvělý projekt, jeho výbornou organizaci.


Kurz mne posunul od 0 k 10 :-) Sebevědomí stouplo. Určitě budu nabyté informace předávat dál. Projektový tým na velkou 1*, bezvadná komunikace a lektorka skvělá. Kdyby byl ještě v plánu další kurz, ráda se zúčastním.


Kurz mi pomohl se zvýšením sebevědomí, rozšířil mi obzory, spoustu nových informací, možností, dozvěděla jsem se rady ohledně životopisu, pohovoru, posunul mě v tom, že jsem zúžila rozpětí, zaměřilo mě to více konkrétně k tomu, co bych chtěla dělat. Super kurz!


Kurz mě posunul z fáze „mám strach začít“ do fáze „jsem připravena začít“. Pomohl mi začít přemýšlet o sobě, svých potřebách a o tom, jak komunikovat. Za mě asi nemělo nic chybu. Veškerá komunikace, organizace a průběh kurzu.


Kurz Angličtina pro firemní praxi - podzim 2020


Děkuji za skvěle organizačně i věcně zajištěný kurz angličtiny. Zvláště za témata CV a Job Interview, která mi velmi pomohla, a také zopakování gramatiky. Chválím výběr lektorky, bylo jí skvěle rozumět, byla výborně připravena a celý její přístup byl velmi přátelský. Počáteční strach z kurzu se u mě rychle vytratil:-) Ještě jednou děkuji.


Jsem opravdu mile překvapená - jak formou, tak obsahem. Lektorka skvělá! Příjemná, bylo jí dobře rozumět, probralo se úplně vše, co jsem potřebovala. Online taky skvělý, toho jsem se bála, nakonec mi tato forma vyhovuje více než osobní setkávání, opravdu šetří čas a myslím, že kvalita neutrpěla. Moc děkuji jak Routě, tak lektorce, úroveň opravdu vysoká, jsem velmi spokojená.


Celkově kurz velmi přínosný, díky němu jsem znovu nabyla sebevědomí v používání angličtiny, dobře zvolená témata, která jsou upotřebitelná v zaměstnání, skvěle připravené, lektorka velmi profesionální. Moc děkuji!


Kurz mi přinesl novou odbornou slovní zásobu, možnost komunikovat v angličtině na odborná témata. Lektorce bych chtěla moc poděkovat za obsahově velice zajímavý a přínosný kurz. Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit. Děkuji!


Super témata, mělo to drive, lektorka do nás dala maximum a Routa měla skvělou organizaci, že jsme to zvládli online. Moc děkuji.


Kurz Počítačový restart - podzim 2020


Ráda bych vzkázala všem lektorům, že byli úžasní, i když každý jiným způsobem výkladu, ze všech hodin jsem si odnesla maximum a celkově bylo pro mne školení nabité a velmi přínosné, a to nejen v naučení nových základních věcí práce s programy, ale i upozorňované praktické vychytávky pro usnadnění práce. Děkuji, po tomto kurzu jsem určitě sebevědomější a zvládám lépe své pracovní úkoly.


Fantastický kurz, rozsahem i provedením, zaměřený na vše podstatné a využitelné v dnešním IT světě. Rozhodně využiji při práci doma i v zaměstnání. Hodnotím celkově jako vysoce kvalitní, rozhodně překonal moje očekávání.


Děkuji lektorům za skvělé lekce , že jsme dostali jak teorii tak praxi a že to s námi zvládli online. Bylo to super a postupně využívám již v praxi. RC Routa děkuji za tento jedinečný projekt a díky za skvělou organizaci. Vše fungovalo perfektně.


Kurz byl skvělý. Částečně to pro mě bylo opakování (po delší pracovní pauze), částečně nové poznatky, v budoucnu je určitě využiji. Vyhovovala mi také online forma setkávání (úspora času, dohled nad dětmi doma...), přestože nebyla původně plánovaná. Pokud by se v budoucnu uvažovalo o návazném/pokračovacím cyklu školení, určitě bych se ráda zúčastnila. Za celý kurz moc děkuji.


Maximální spokojenost dozvěděla jsem se spoustu vychytávek, které mi ušetří a zefektivní práci. Děkuji.


V rámci nelehkých podmínek jsme společnými silami zvládli nestandartní online výuku. Kurz byl velmi pestrý a zajímavý. Lektoři byli vstřícní. Reagovali a vysvětlovali nejen teoretické příklady, ale i dotazy z praxe. Mnohdy bylo až škoda, že nemáme více času, abychom probrali vše co nás zajímá.


Jsem opravdu nadšená. Bála jsem se online verze, ale je pro mě překvapivě ještě lepší, ušetří mi čas s cestováním, chystáním a nemám pocit, že by utrpěla kvalita. Naopak, uložím si, co potřebuji a vrátit se k záznamu je k nezaplacení, např. když něco vytvářím v práci, zapomněla jsem jak, vrátím se k té lekci a kouknu se, jak to lektor vysvětluje. Pan Bartecký je úplně super, je vtipný a lekce s ním jsou svěží. Moc děkuji!


Manažerská akademie pro ženy - podzim 2020


Semináře přinášejí mnoho informací a cvičení, které nutí k zamyšlení a práci samy na sobě. Díky seminářům jsem se za tak krátkou dobu neuvěřitelně posunula…


Mnoho skvělých informací a podnětů k přemýšlení a seberozvoji cestou sebepoznání.


Opět skvělé, dobře připravená, spousta podnětů k dalšímu přemýšlení…Vypěstovala jsem si závislost…závislost na workshopech Routy.


Vzájemné sdílení je inspirativní a povzbuzující.