Taneční studio ROUTA

taneční kurzy pro děti v Čelákovicích

Tanec je jedním z nejpřirozenější pohybů těla. Prostřednictvím tance můžete vyjádřit všechny emoce, aniž byste použili jediné slovo. Tanec je láska na celý život....!

Děti milují tanec a pohyb! Taneční studio chce ukázat dětem možnosti tance, jakým způsobem lze vyjádřit beze slov, pouze pohyby tělem, radost, naštvání, vztek, něhu, lásku, rozmařilost... vše v souladu s hudbou a rytmem. Společně se děti učí i gymnastické prvky – stojky, hvězdy, mosty a jiné potřebné věci, které jím dají patřičný základ a rozsah v tanci. Starší děti se v průběhu roku postupně připravují a cvičí sestavu na taneční soutěž. Cílem není vychovat profesionální baletky, ale rády bychom, aby děti kroužek bavil, lekce tance si užily a zároveň se naučily nové prvky, kroky, tance.

Co se děti naučily, pravidelně předvádíme na vystoupeních / otevřených lekcích a závěrečném vystoupení na zahradě ROUTY vždy v červnu.

úterý lekce se Zuzkou Losovou

15:00 - 15:45 - přípravka pro předškoláky tělocvična u bazénu

16:00 - 18:00 - III.stupeň tělocvična u bazénu


úterý lekce se Zuzkou Kyselovou

16:00 - 18:00 - I. a II. stupeň tělocvična u Frigosů


středa lekce s Adélou Kořínkovou

16:30 - 17:15 - přípravka tělocvična u bazénu

Kontaktujte nás prosím telefonicky nebo přes email, přihlášku Vám zašleme až po potvrzeném místě. Děkujeme za Váš zájem!

Kontaktní osoba: Jarmila Omelková, tel.: 777 692 197, email: tanec@rc-routa.cz