Dětský klub ROUTA

Dětský klub ROUTA – jsme tu pro vás a vaše děti

I ve školním roce 2020/2021 bude provoz Dětského klubu ROUTA pokračovat. Od pondělí do pátku, případně ve vybraných dnech, zcela zdarma nabízíme péči o školáky a školačky. Náš kolektiv bude od září připraven postarat se o děti, které navštěvují první stupeň ZŠ z Čelákovic a jejichž rodiče potřebují sladit pracovní rytmus s péčí o ně. Dětský klub je specifický svou prodlouženou otevírací dobou v pracovním týdnu máme otevřeno vždy od 12 do 19 hodin. Navíc v rámci služby Doprovod vyzvedneme děti po vyučování nebo obědě a převedeme je do Klubu. Rodiče mohou využít i speciální službu, kterou je doprovod dítěte na další mimoškolní aktivitu.

Program klubu přizpůsobujeme potřebám dětí i rodičů. Pokud je to jen trošku možné, děti tráví čas venku na zahradě – k dispozici máme uzavřenou zahradu s několika sportovními prvky. S dětmi se podle možností snažíme zvládnout domácí přípravu, případně pomoci s domácími úkoly. Nudu vyháníme některou z našich zásob společenských her, a kdo chce, může se zabavit výtvarnou činností (klubový materiál je bezplatný). Klub funguje jako pravé útočiště - stalo se několikrát, že „našemu“ dítěti ujel autobus, zrušili mu kroužek nebo se jednoduše doma bálo - nejsnadnějším řešením bylo zazvonit na zvonek klubu.

Měli byste zájem o služby Dětského klubu ROUTA? Přijďte se k nám podívat, rádi vás uvidíme. Další informace získáte prostřednictvím e-mailu routa-detskyklub@seznam.cz, kde si také můžete domluvit prohlídku.

Přihláška ke stažení ZDE

 

Přihlašte se k odběru newsletteru

Chcete být informováni o tom, co pro vás ROUTA připravuje? Co je u nás nového, jaké aktivity plánujeme pro děti, pro rodiče, pro celé rodiny? Přihlašte se k odběru newsletteru, který vám poskytne přehled všech novinek.