Klub tisícerých aktivit

Klub tisícerých aktivit

Vítáme Vás v Klubu tisícerých aktivit, který je hlavní a nejvýznamnější aktivitou občanského sdružení ROUTA.

Tímto klubem to všechno začalo. Proto také svým názvem přímo odkazuje na jméno občanského sdružení ROUTA – Rodinné Útočiště Tisícerých Aktivit. Klub nabízí pestrý program volnočasových akcí určených celým rodinám z Čelákovic a okolí, dětem, tatínkům s dětmi nebo třeba jen maminkám, které si potřebují odpočinout od všedních starostí.

Aktivity klubu

Nejčastěji Klub pořádá jednorázové odpolední aktivity, které procházejí celým kalendářním rokem a na jejichž organizaci se podílí Mateřské centrum Čelákovice. Jedná se o zábavná odpoledne, jednodenní výlety, vycházky Prahou, kulturní výpravy do divadel a na zajímavé výstavy.

Bohatá je také nabídka víkendových či prázdninových pobytů s různým tematickým zaměřením a pro různé věkové kategorie. Od roku 2010 Klub organizuje víkendové vzdělávací pobyty spojené s přednáškami, nácvikovými kurzy na podporu pozitivního rodičovství, partnerství, manželství a mezigeneračních vztahů, často s doprovodným hlídáním dě

 

Kontakt

Mgr. Vratislava Tomášková

Mgr. Vratislava Tomášková

Předsedkyně sdružení

tel: 602 942 155

Přihlašte se k odběru newsletteru

Chcete být informováni o tom, co pro vás ROUTA připravuje? Co je u nás nového, jaké aktivity plánujeme pro děti, pro rodiče, pro celé rodiny? Přihlašte se k odběru newsletteru, který vám poskytne přehled všech novinek.