Klub tisícerých aktivit

Poradenské a vzdělávací aktivity a projekty

Vítáme Vás v sekci, která shrnuje nabídku vzdělávacích akcí realizovaných rodinným centrem ROUTA pod hlavičkou různých projektů či drobných grantů.

Vzdělávací aktivity nabízené RC ROUTA zahrnují interaktivní přednášky s diskusí, semináře, otevřené besedy, nácvikové kurzy, víkendové pobyty... Akce jsou určeny nejen rodičům s dětmi a dle druhu získané podpory jsou zcela zdarma nebo za minimální poplatek. Pro děti starší 1,5 roku je vždy zajištěno bezplatné hlídání.

Ve spolupráci s Mateřským centrem Čelákovice realizujeme několik vzdělávacích cyklů zaměřených na různá témata dotýkající se života rodin:

-          Slaďování rodinného a pracovního života

-          Pozitivní rodičovství - jak na to?

-          Podpora partnerství aneb "Jsme máma a táta, ale i muž a žena...

-          Rodina a vztahy v ní, včetně podpory mezigerační komunikace a spolupráce

-          Podpora náhradní rodičovské péče - v rámci Klubu náhradních rodin Čelákovice

Semináře, přednášky či besedy často realizujeme ve spolupráci s partnerskou organizací, např. s Mateřským centrem Čelákovice, Dětským centrem Dráček, Rodinným centrem Milovice, Sdružením rodičů a přátel ZŠ a MŠ Zeleneč. Vzdělávací aktivity realizujeme v oblasti celého Středního Polabí.

Bližší informace poskytnou pracovnice Infocentra na info@rc-routa.cz

 

Přihlašte se k odběru newsletteru

Chcete být informováni o tom, co pro vás ROUTA připravuje? Co je u nás nového, jaké aktivity plánujeme pro děti, pro rodiče, pro celé rodiny? Přihlašte se k odběru newsletteru, který vám poskytne přehled všech novinek.