Klub tisícerých aktivit

Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na střední školy

  

Naše přípravné kurzy jsou určeny všem žákům devátých tříd, uchazečům o studium na středních školách, kteří se chtějí důkladně připravit na jednotnou přijímací zkoušku.

 

Našim hlavním cílem je spokojenost a úspěch našich žáků. Máme skvělý tým kvalifikovaných lektorek, které mají s přípravou na přijímací zkoušky zkušenosti.

 

Kurzy budou probíhat v prostorách RC ROUTA, Sedláčkova 107, Čelákovice vždy v úterý v časech 16.30 – 18.45 hod.

 Kurzovné zahrnuje vždy výklad s učitelem, všechny tištěné materiály na kurzu a  pracovní listy.  Domácí úkoly a jejich správné výsledky vám budou zasílány na vámi uvedený email.

 V každém kurzu bude vždy probíhat výklad s učitelem, který vysvětlí  typovou úlohu a upozorní na záludnosti a chytáky. Samozřejmostí je zodpovězení všech dotazů, které žáci mohou mít. Na uvedený email budou po každé hodině zaslány úlohy k procvičování včetně správných odpovědí. Procvičené domácí úlohy vždy žáci na další hodinu přinesou, učitelé chybné odpovědí dovysvětlí, případně zařadí opět do procvičování.

 

Nabízíme 2 typy kurzů:

 Kurzy mají  20 vyučovacích bloků a budou probíhat od října do dubna.. 

Kurz A – max. 12 žáků ve skupině  cena  3.800,-Kč (kurz bude otevřen při minimálním počtu 10 žáků) - JIŽ OBSAZENO

Kurz B – max. 6 žáků   ve skupině  cena  4.800,-Kč (kurz bude otevřen při minimálním počtu 5 žáků) - JIŽ OBSAZENO

 

Přihlásit své dítě na kurzy přípravy na střední školu na školní rok 2020/21 můžete už nyní. Informace a přihlášky Monika Žatečková tel.: 728 660 493 nebo e-mail routa.zateckova@seznam.cz

Přihlášku si můžete stáhnout ZDE

 

Lektorky:

Český jazyk – Mgr. Vratislava Tomášková

Matematika – Mgr. Petra Imlaufová

 

Přihlašte se k odběru newsletteru

Chcete být informováni o tom, co pro vás ROUTA připravuje? Co je u nás nového, jaké aktivity plánujeme pro děti, pro rodiče, pro celé rodiny? Přihlašte se k odběru newsletteru, který vám poskytne přehled všech novinek.