Klub tisícerých aktivit

Routa 8plus

 

Aneb Pojedeme na výlet

S novým školním rokem zahajujeme novou aktivitu Routy.

 

Klub Routa 8plusnepravidelná scházení, plánujeme asi 8 akcí 09/2013 – 06/2014 na šk. rok 

jak to vyjde, jak nás bude bavit. Bereme školáky prvního stupně od 8 let (od 3. - 5. ročníku) Plánujeme výlet, divadlo, výstavu, procházku Prahou,…akce na so, ne – vyberete si jen, co vaše děti zajímá, když mají volno. Mohou se zúčastnit jednou, dvakrát nebo s námi vyrazit pokaždé, když něco vyhlásíme.

Pokud vás zaujalo, kontaktujte nás na 602 942 155, vždy je nutné místo na akci si zarezervovat!!! Kapacita výletu OMEZENA!!! Děti budou doprovázet vždy alespoň dvě dospělé osoby.

Máme za sebou výlet do Milovic do Mirakula. Účast byla veliká, 22 dětí doprovázeli tři dospěláci. Zvládli jsme cestu vlakem, všechny přestupy a výstupy, zvládli jsme davy lidí a opravdu horké letní počasí. Užili jsme si to spolu a příště se zase rádi podíváme jinam.

A kdo jste dosud Mirakulum nenavštívil, můžeme vřele doporučit.

Podívali jsme se s Klubem do Národní galerie, Veletržního paláce. Zažili jsme krásné chvíle nad sbírkami moderního umění. Přálo nám počasí, takže jsme výlet za uměním spojili s krásnou procházkou Prahou a děti se vyřádily i ve Stromovce.

Více informací o aktivitách Routa 8plus na routa.tomaskova@seznam.cz

Vratislava Tomášková

 

 

Přihlašte se k odběru newsletteru

Chcete být informováni o tom, co pro vás ROUTA připravuje? Co je u nás nového, jaké aktivity plánujeme pro děti, pro rodiče, pro celé rodiny? Přihlašte se k odběru newsletteru, který vám poskytne přehled všech novinek.