Mateřské centrum Čelákovice

Volná herna - během prázdnin máme zavřeno

Mateřské centrum nabízí dětem a jejich rodičům či prarodičům k volnému vyžití prostory velké a malé herny.

V pondělí ve velké herně probíhá výuka Hudební školy Yamaha pro předem přihlášené

V úterý probíhá MINIŠKOLKA pro děti již od 2 let, péče zajištěna od 8 - 15 hod. Od 16 hodin se schází MIMIKLUB.

Ve středu probíhá MINIŠKOLKA pro děti již od 2 let, péče zajištěna od 8-15 hod.

Ve čtvrtek jsou otevřeny obě herny bez omezení 9:00 - 12:00 hod, od 10:00 hod malováníčko pro nejmenší - pro volně příchozí bez přihlášení.

V pátek jsou otevřeny obě herny bez omezení 9:00 - 12:00 hod , od 10:00 hod zpíváníčko pro nejmenší - pro volně příchozí bez přihlášení.

 

Pokud děti čtvrteční nebo páteční program nezaujme, nemusí se ho zúčastnit a mohou si hrát v malé herně s kuličkami, příp. ve velké herně s klouzačkou. 

Rodiče mohou využít také prostor jídelny či kavárničky, kde děti svačí. Zdarma je k dispozici ovocný čaj, rádi Vám také uvaříme výbornou kávu, pořídily jsme si výtečného pomocníka – kávovar BOSCH TASSIMO. Nabízíme šest druhů kávy, takže si vybere každý.  V této místnosti také nabízíme prodej různého občerstvení pro děti i rodiče (cukrovinky, nápoje, křupky...).

Do volné herny občas zveme zajímavé hosty nebo tu probíhají prezentace různých firem (kosmetika, dětská výživa, papírenské zboží, stolní hry pro děti a jiné).

 

Přihlašte se k odběru newsletteru

Chcete být informováni o tom, co pro vás ROUTA připravuje? Co je u nás nového, jaké aktivity plánujeme pro děti, pro rodiče, pro celé rodiny? Přihlašte se k odběru newsletteru, který vám poskytne přehled všech novinek.