ARCHIV: Podporujme podnikatelky Polabí!

Podporujme podnikatelky Polabí!

Podnikatelky Polabí logo

Projekt byl realizován od listopadu 2012 do října 2014. Ženám z regionu Střední Polabí ženám pomáhal stát se úspěšnými podnikatelkami a sladit svou živnost s potřebami rodiny. Cílem bylo zvýšit počet úspěšně podnikajících žen z Čelákovic a regionu Středního Polabí, a to jak těch, které podnikání zahájily, tak těch, které již podnikalyí a chtěly svou živnost rozvinout. 

Podpořeno bylo celkem 80 žen z Čelákovic a okolí. Miniškolu podnikání I. pro ženy, které chtěly začít podnikat, úspěšně absolvovalo 51 posluchaček. Do konce projektu 17 žen zahájilo podnikatelskou činnost (některé si obnovily pozastavené živnostenské oprávnění). Miniškolu podnikání II. určenou podnikatelkám, které své byznysy chtěly rozvinout, navštěvovalo v průměru 20 účastnic na setkání. V Centru podnikatelek Polabí projekt ženám poskytl přes 200 hodin bezplatných konzultací s experty. Projekt organizoval také akce pro veřejnost, jako Den podnikatelek Polabí v říjnu 2013 nebo soutěž Nejlepší podnikatelka Středního Polabí.

Projekt vydal sérii praktických příruček a vzorových podnikatelských záměrů, které mohou využít jak podnikatelky před zahájením živnosti, tak ženy s již rozjetým byznysem. Jsou zdarma ke stažení na webu www.podnikatelky-polabi.cz. Projekt také nastartoval činnost Klubu podnikatelek Polabí, která pokračuje i nadále. 

Centrum podnikatelek Středního Polabí na Masarykově 95 v Čelákovicích zůstává otevřeno až do konce roku 2014, a to díky dotaci od města Čelákovice. 

Partnery projektu byli město Čelákovice, firma FV Plast, a.s. a podnikatelka Hana Veselá. Projekt byl podpořen Evropským sociálním fondem v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

Kompletní informace o projektu najdete na www.podnikatelky-polabi.cz.

Partneři projektu při otevření Centra podnikatelek

 

Evropský rok stárnutí

Kontakt

Jana Fajtová Krausová

Jana Fajtová Krausová

Koordinátorka projektu

tel: 605 228 444

Dominika Fijalová

Dominika Fijalová

Manažerka Centra podnikatelek a Miniškoly podnikání

tel: 739 033 163

Alžběta Šipčiaková

Alžběta Šipčiaková

Manažerka Klubu podnikatelek

Přihlašte se k odběru newsletteru

Chcete být informováni o tom, co pro vás ROUTA připravuje? Co je u nás nového, jaké aktivity plánujeme pro děti, pro rodiče, pro celé rodiny? Přihlašte se k odběru newsletteru, který vám poskytne přehled všech novinek.