Nejlepší podnikatelka Polabí

Soutěž Nejlepší podnikatelka Středního Polabí

Soutěž pro ženy podnikající jako fyzické osoby NEJLEPŠÍ PODNIKATELKA STŘEDNÍHO POLABÍ je jedinečnou příležitostí, jak zviditelnit Váš byznys. 

Projekt Podporujme podnikatelky Polabí! rodinného centra ROUTA ji pořádá ve spolupráci se svými partnery - s městem Čelákovice a firmou FV Plast, a.s. Akci podporuje Krajská hospodářská komora Střední Čechy.

Veškeré informace k soutěži najdete na webu www.podnikatelky-polabi.cz.

Soutěžní kategorie

Soutěž má dvě kategorie: zkušené podnikatelky a ty, které podnikají méně než dva roky. Díky tomu se o titul nejlepší podnikatelky budou moci ucházet izačínající podnikatelky, které na jaře prošly naší Miniškolou podnikání.

Kola soutěže

V prvním kole budou účastnice prezentovat přínos svého podnikání pro region Střední Polabí v různých oblastech, inovativnost svého byznysu, a dále se pochlubí vizuální prezentací své firmy. Do druhého kola postupují tři nejlepší z každé kategorie. Budou muset porotu přesvědčit o potenciálu rozvoje svého podnikání a správnosti svých podnikatelských vizí.

Ceny pro vítězky

Vítězky soutěže obdrží prostor pro prezentaci své firmy ve Zpravodaji města Čelákovice a zdarma grafický návrh i vytištění propagačních materiálů své firmy 1. místo v hodnotě 5000 Kč, 2. místo v hodnotě 3000 Kč, 3. místo v hodnotě 2000 Kč). Ceny jim budou slavnostně předány na Setkání na náměstí v Čelákovicích.

Časový harmonogram soutěže

Přijímání přihlášek do soutěže začíná 16. října slavnostním zahájením soutěže na Dni podnikatelek v Čelákovicích a potrvá do 15. listopadu 2013. Uzávěrka prvního kola pro úspěšně přihlášené soutěžící je do 15. prosince 2013. Jména finalistek postupujících do druhého kola budou oznámena na konci února 2014 a druhé kolo pak bude probíhat do 30. dubna 2014. Nositelky titulu Nejlepší podnikatelka Středního Polabí budou slavnostně představeny na Setkání na náměstí v Čelákovicích v květnu 2014.

Přihlašte se!

Více informací k soutěži Vám rády sdělíme v Centru podnikatelek Polabí, Masarykova 95, Čelákovice. Stejně tak Vám pomůžeme s vyplněním přihlášky. Neobávejte se a určitě se přihlašte!

Přihlášku do soutěže si stáhněte ZDE.

Kompletní podmínky soutěže najdete ZDE.

Seznamte se s porotou, která vybere vítězky.

Partneři soutěže

Přihlašte se k odběru newsletteru

Chcete být informováni o tom, co pro vás ROUTA připravuje? Co je u nás nového, jaké aktivity plánujeme pro děti, pro rodiče, pro celé rodiny? Přihlašte se k odběru newsletteru, který vám poskytne přehled všech novinek.