Aktuálně

Zase jsme to rozjeli!

Začal nový běh Manažerské akademie pro ženy – programu určeného pro ženy, které jsou v manažerských pozicích, nebo se do nich chystají, a chtějí na sobě dále pracovat, posilovat svoje sebeuvědomění, autenticitu a rozvíjet svůj lídrovský přístup, a to nejen v práci.
Po úvodním seznamování jsme společně nastavily cíle naší práce, definovaly si „ideální ženu manažerku“ a zároveň zjistily, že taková superžena neexistuje :-) a začaly pracovat na své sebeprezentaci.
Setkání jsme si i v rouškách užily na maximum, některé aktivity jsme přesunuly na balkon a do parku... každopádně se sešla super parta! Těšíme se na příští setkání, kdy budeme objevovat (nejen) svůj potenciál.
Již nyní se můžete přihlašovat na další běh MAŽ, který začíná v září 2021, místa se rychle plní! Těšíme se na Vás!

  

 

Z důvodu rekonstrukce prostor od 1. 7. do 31. 10. 2020 jsme Vám k dispozici pro předchozí telefonické či emailové domluvě: tel.: 608 723 465, email: restartujkarieru@rc-routa.cz na adrese Náměstí 5. května 2a (budova CMC), Čelákovice.

Kariérní a pracovně-právní poradenství je možné využí také online, telefonicky či emailem.

Stáhněte si leták k projektu

  

Jedeme dál!

Mrzí nás, že vás nyní nemůžeme vidět při osobních setkáních, nicméně současnou situaci jsme vzali jako výzvu a přesunuli většinu setkání do on-linu, takže individuální konzultace kariérové i právní a ReStart Klub jedou dál! Je to skvělá příležitost, jak rozvíjet nejen naše digitální dovednosti, které se na trhu práce určitě budou hodit, ale i jak být spolu stále v kontaktu a pomoci vám např. při řešení vaší aktuální situace. Infocentrum Kariérový Restart můžete využívat prostřednictvím telefonu, Skypu, Google Hangout či emailem a samozřejmě stále se můžete hlásit do našeho projektu! Od září spouštíme Manažerskou akademii pro ženy, moderní počítačové kurzy a od zimy 2021 nový Restart Klub.

Stáhněte si leták k projektu

Vzdělávací aktivity projektu jsou zdarma, určené pro rodiče dětí do 15 let (na MD/RD či v zaměstnání), osoby pečující, nezaměstnané. ReStart klub – pro úspěšný návrat do zaměstnání či nový start po MD/RD; Manažerská akademie pro ženy – rozvoj manažerských dovedností a podpora žen ve vedoucích pozicích; praktické kurzy firemní angličtiny a moderní počítačové kurzy, právní poradenství aj. Hlídání dětí zajištěno. Denní, víkendové i večerní kurzy.


Přihlašte se k odběru newsletteru

Chcete být informováni o tom, co pro vás ROUTA připravuje? Co je u nás nového, jaké aktivity plánujeme pro děti, pro rodiče, pro celé rodiny? Přihlašte se k odběru newsletteru, který vám poskytne přehled všech novinek.