Fotogalerie

Jsme on-line!

Jak probíhalo naše první on-line setkání Restart klubu? Bez větších technických problémů, s úsměvem na tváři a radostí, že se všechny opět vidíme, tentokrát na téma více než aktuální – výběrové řízení. Doladily jsme naše životopisy, připravily se na přijímací pohovor, probraly jsme, jak reagovat na různé typy otázek, jak si říci o plat nebo o flexibilní formu práce a vyzkoušely si on-line pohovor nanečisto. Naše příští setkání bude na další aktuální téma, a sice jak na home office, sladění rodiny a práce a naťukneme i základy nenásilné komunikace. Díky všem účastnicím Restart klubu, jste skvělé!

ReStart klub 2020

Osm navazujících intenzívních setkávání pro ženy s cílem zvýšení jejich šancí na úspěšnou integraci na trhu práce a sdílení zkušeností. Praktické, interaktivní, zážitkové workshopy pro detailní nácvik dovedností k hledání a získání zaměstnání a úspěšného skloubení rodiny a práce.


 

Přihlašte se k odběru newsletteru

Chcete být informováni o tom, co pro vás ROUTA připravuje? Co je u nás nového, jaké aktivity plánujeme pro děti, pro rodiče, pro celé rodiny? Přihlašte se k odběru newsletteru, který vám poskytne přehled všech novinek.