Jak se mohu přihlásit

Do našeho projektu se můžete přihlásit, pokud patříte alespoň do jedné z následujících kategorií:

1. Jste rodič dětí do 15 let (včetně pěstounů, samoživitelů) 
2. Jste v produktivním věku, ale nejste zaměstnaný/á, nepodnikáte ani nejste registrovaný/á na ÚP
3. Jste žena ohrožená na trhu práce – žena evidovaná na ÚP déle než 5 měsíců, zaměstnankyně ve výpovědi nebo s předpokládaným ukončení pracovního poměru v řádu měsíců, žena evidovaná na ÚP jako zájemkyně o zaměstnání,  žena do 25 let, žena ve věku 55 – 64 let
4. Jste osoba pečující o jinou závislou osobu 
5. Jste zaměstnankyně organizací a institucí soukromého, veřejného i neziskového sektoru ve vedoucí/manažerské pozici či chystající se na vedoucí/manažerskou pozici.

Pro přihlášení do projektu nás kontaktujte telefonicky nebo emailem, případně můžete přijít osobně do Infocentra Kariérový ReStart v provozní době (viz Kontakty).
Naše poradkyně si s Vámi promluví, zjistí Vaše potřeby, společně vyberete aktivity, které Vám budou vyhovovat, vyplníte potřebné dokumenty a podepíšete Dohodu o účasti v projektu.
Po úspěšném absolvování obdržíte Certifikát o účasti v projektu. Podmínkou účasti v projektu o účasti v projektuje podepsání Dohody o účasti v projektu.

Všechny naše aktivity můžete využít ZDARMA.

Přihlašte se k odběru newsletteru

Chcete být informováni o tom, co pro vás ROUTA připravuje? Co je u nás nového, jaké aktivity plánujeme pro děti, pro rodiče, pro celé rodiny? Přihlašte se k odběru newsletteru, který vám poskytne přehled všech novinek.