Vaše ohlasy

Manažerská akademie pro ženy - podzim 2020

Semináře přinášejí mnoho informací a cvičení, které nutí k zamyšlení a práci samy na sobě. Díky seminářům jsem se za tak krátkou dobu neuvěřitelně posunula…

Mnoho skvělých informací a podnětů k přemýšlení a seberozvoji cestou sebepoznání.

Opět skvělé, dobře připravená, spousta podnětů k dalšímu přemýšlení…Vypěstovala jsem si závislost…závislost na workshopech Routy.

Vzájemné sdílení je inspirativní a povzbuzující.

ReStart klub - jaro 2020

Děkuji za krásné dny v Routě. Restart mi pomohl se odrazit, vzpamatovat se, přenastavit priority, uvědomit si svou cenu. Po první hodině jsem odcházela namotivovaná, nadšená, unavená a zároveň odpočatá... a vždy jsem se těšila na další  setkání. Hezky jste to s holkama z Routy vymyslely a naplánovaly. Luci, krásně jsi nás motivovala, vedla, podporovala.

Ráda bych touto cestou ještě jednou chtěla poděkovat za celý kurz. Nastupovala jsem do něho s obavami a očekávala spoustu teorie. Ale opak byl pravdou. S metodou "učení zážitkem" jsem se setkala poprvé a byla to pro mě neuvěřitelná zkušenost. Spousta příkladů z praxe a možnost vyzkoušet si věci v interakci...fakt paráda. Kurz mi pomohl objevit mé silné stránky. Sice jsem o nich tušila už předtím, ale nějak jsem je za silné stránky nepovažovala. Taky mi pomohl zúžit okruh činností, kterým bych se v budoucnu chtěla věnovat. Díky aktualizaci CV a detailním informacím o přípravě na pohovor už pro mě výběrko není noční můrou. A informace z oblasti emoční inteligence mi pomohly pochopit některé mé strachy a objevit skryté potřeby. Je toho spousta a za všechno ještě jednou velký dík! Ráda se k materiálům z kurzu budu vracet.A pokud budu mít možnost, všem potenciálním účasticím kurz ReStart vřele doporučím.


Moc děkuji za praktická cvičení, která mi dala více než roky ve škole. Měla jsem čas o sobě přemýšlet a začít vnímat sebe a ne jen děti a ruch okolo. Děkuji za úžasnou organizaci a skvělý kolektiv.


Pro mne byl kurz přínosný především v osobnostním rozvoji, sebeuvědomění a nastartování role ženy nebýt jen matkou. Dovednosti ohledně sestavení životopisu a motivačního dopisu pro mě za 1! Celý kurz byl báječný. Děkuji a máte můj obdiv.

Oceňuji, že kurz byl velice praktický, spousta zajímavých cvičení, hodně věcí k zamyšlení. Vyzkoušela jsem si pohovor nanečisto, což pro mě bylo velice přínosné. Byla jsem ve společnosti moc fajn a inspirujících žen.

Kurz měl skvělou atmosféru, příjemné ženské sdílení. Lektorka je inspirativní, povzbuzující a všechna témata byla probrána na vysoké úrovni. Kurz mě posunul v poznání sebe sama, svých hodnot a priorit. Ujasnila jsem si své cíle a naučila se praktické postupy, jak cíle dosáhnout.

Kurz byl pro mne velmi motivační. Pomohl mi uvědomit si, že nás, "žen po mateřské", plných pochybností s nízkým sebevědomím, je více. Některé účastnice mi ukázaly možnou cestu, byly pro mne inspirací. Lektorka nás hezky motivovala a myslím, že všem dodala vyšší sebevědomí.

Velmi dobře udělaný projekt, výborná lektorka. Určitě mohu doporučit všem, kteří potřebují povzbudit a posunout tím správným směrem. Děkuji za skvělý projekt, jeho výbornou organizaci.


Kurz mne posunul od 0 k 10 :-) Sebevědomí stouplo. Určitě budu nabyté informace předávat dál. Projektový tým na velkou 1*, bezvadná komunikace a lektorka skvělá. Kdyby byl ještě v plánu další kurz, ráda se zúčastním.

Kurz mi pomohl se zvýšením sebevědomí, rozšířil mi obzory, spoustu nových informací, možností, dozvěděla jsem se rady ohledně životopisu, pohovoru, posunul mě v tom, že jsem zúžila rozpětí, zaměřilo mě to více konkrétně k tomu, co bych chtěla dělat. Super kurz!

Kurz mě posunul z fáze „mám strach začít“ do fáze „jsem připravena začít“. Pomohl mi začít přemýšlet o sobě, svých potřebách a o tom, jak komunikovat. Za mě asi nemělo nic chybu. Veškerá komunikace, organizace a průběh kurzu.

Přihlašte se k odběru newsletteru

Chcete být informováni o tom, co pro vás ROUTA připravuje? Co je u nás nového, jaké aktivity plánujeme pro děti, pro rodiče, pro celé rodiny? Přihlašte se k odběru newsletteru, který vám poskytne přehled všech novinek.