Komunitní centrum ROUTA - ZAHRADA

Žít komunitním životem znamená, že nám nejsou lhostejní ti, kdo žijí kolem nás. Každá společnost se skládá z jedinců, kteří mají různé schopnosti a možnosti, ale také různé potřeby. Na tyto potřeby chceme reagovat a hledat zdroje jejich naplňování právě v komunitě.

Abychom poznali potřeby druhých, musíme se s nimi potkat. Nabízíme místo pro setkávání, rozvoj vzájemné podpory a solidarity v prostorách Routy. Přijďte k nám a setkejte se se svými sousedy. Sdílejte s nimi a s našimi pracovníky své starosti a přání. Přijďte nám povědět o tom, co Vás trápí, co Vás zajímá. Podělte se o své radosti a úspěchy. Nabídněte své možnosti pomoci a my je nasměrujeme k potřebným. Chtěli byste pomáhat jiným, ale nevíte, co můžete nabídnout? Nevíte si s něčím rady? Určitě blízko Vás žije někdo, kdo to ví. Jde jen o to, ho najít. A to je naším cílem.


Prostory Komunitního centra Routa – jurty a zahrady můžete navštěvovat každý všední den od 10:00 do 18:00 hod. Ke vzájemnému seznámení, budou sloužit také pravidelné i jednorázové akce, které najdete v měsíčním přehledu akcí


Vedoucí Komunitního centra Routa: Dagmar Šnoblová, DiS., dagmar.snoblova@rc-routa.cz, tel.: 606 660 421