ANGLIE 2022 - JIŽ PROĚHLO

ROUTA jede do ANGLIE! 21. - 26. 6. 2022

Pojeďte s námi, pořádáme šestidenní zájezd do Anglie s ubytováním v rodinách, navštívíme Londýn, Cambridge, podíváme se za Harry Potterem do Warner Bros. Studios i do Duxfordu, největšího unikátního leteckého muzea v Evropě, projdeme se přírodní rezervací Runnymede.

Pobyt je určen dětem od 12 let do 20 let. Děti mladší jen po konzultaci s námi.

Cena:

  • 8. 843,- Kč za osobu mladší 18 let

  • 9. 653,- Kč za osobu starší 18 let

Pojištění Covid - A30 PANDEMIC je zahrnuto v ceně zájezdu.

Bližší info: Monika Žatečková, tel.: 728 660 493

Program zájezdu:

1. den: odjezd z nástupního místa v odpoledních hodinách, přejezd SRN, Belgie a Francie.

2. den: Přeprava přes kanál La Manche, návštěva poutního místa Canterbury se slavnou katedrálou nebo hradu v Doveru a jeho podzemních prostor. Ubytování v rodinách.

3. den: Dopoledne se podíváme za Harry Potterem do Warner Bros. Studios – filmové ateliéry, ve kterých se natáčely všechny díly série o Harry Potterovi. Odpoledne se projdeme přírodní rezervaci Runnymede s historickými zastávkami. Významné místo na břehu řeky Temže, kde Jan Bezzemek podepsal Magnu chartu libertatum (1215), je zde památník válečným pilotům (Air Forces Memorial) a památník Johna F. Kennedyho.

4. den: Dopoledne návštěva Cambridge, slavné univerzitní město na řece Cam. Nejstarší rotunda Round Church vystavěná po vzoru chrámu Božího hrobu v Jeruzalémě. St. John’s College, Trinity College a návštěva slavné King‘s College Chapel. Prohlídka dalších univerzitních budov. Odpoledne výlet do Duxfordu, největšího leteckého muzea v Evropě. První Concorde z r. 1977. Americký pavilon – Lockhead U2, SR-71 Blackbird, B-29. Seznámíme se s příběhy českých letců v bitvě o Velkou Británii.

5. den: ukončení ubytování a odjezd do Londýna. Prohlídka City of London, St. Paul’s Cathedral, Millenium Bridge a Tate Modern. Navštívíme Tower of London (k vidění jsou korunovační klenoty) nebo Tower Bridge nebo křižník Belfast. Moderní výškové budovy, London Shard (nejvyšší mrakodrap v EU). Dále lodí po Temži k North Greenwich Arena. Ve večerních hodinách odjezd směr Dover.

6. den: noční přejezd Francie, Belgie a SRN. Návrat do místa odjezdu v odpoledních hodinách.

Cena obsahuje:

Výše uvedený program. Služby turistického průvodce po celou dobu zájezdu. Dopravu zájezdovým autobusem s možností občerstvení, trajekt Calais – Dover. 3x ubytování v rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčku). Pojištění CK proti úpadku. Pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění zrušení účasti na zájezdu (stornopoplatků) včetně rizik spojených s nemoci COVID-19, asistenční služby v zahraničí, poškození nebo ztráta dokladů a pojištění odpovědnosti cestujících.

Cena neobsahuje:

Vstupné do muzeí, sportovních zařízení, kulturních a historických objektů, rovněž cenu jízdného ve veřejné dopravě. Cena dále neobsahuje případné příplatky za požadovanou dietní stravu.

Doporučené kapesné: 80 – 100 GBP

zájezd do Anglie 2019

zájezd do Anglie 2018

zájezd do Anglie 2018

zájezd do Anglie 2019

ZÁJEZD DO ANGLIE S ROUTOU 2022