Archiv: Klub ROUTA

KLUB ROUTA navázal na činnost odpoledního útočiště ROUTA.

Od září 2014 jsme pokračovali s vyzvedáváním Vašich dětí a díky podpoře města Čelákovice jsme nabízeli služby rodinám za velmi příznivé ceny.

Pro malý zájem však Klubu ROUTA od ledna 2015 již nepokračuje ve své činnosti.

Odpolední útočiště v prostorách Mateřského centra Čelákovice od 12 až do 19 hodin.

Do konce kalendářního roku - poskytování služeb péče o děti za jiných podmínek. KLUB ROUTA a vyzvedávání Vašich dětí, zavolejte na 604 146 682 – odpoledne v klidu. Díky podpoře města Čelákovice NABÍZÍME DO KONCE KALENDÁŘNÍHO ROKU velice přívětivé ceny. Děkujeme městu za podanou ruku.

Ceník služeb

Ceník služeb zlevněný díky finanční spoluúčasti města Čelákovice

Počet dnů v týdnu, kdy dítě Pobyt v KLUBU Pobyt v KLUBU,

využije služeb klubu* + převedení ze školy/ školky,

„mobilní služba“ samostatný příchod

( cena za den ) ( cena za den )

1 75 Kč 65 Kč

2 70 Kč 60 Kč

3 65 Kč 55 Kč

4 60 Kč 50 Kč

5 55 Kč 45 Kč

*Sourozencům se dny využití služby sčítají – tedy pokud 2 děti chodí do KLUBU dva dny v týdnu, rodina platí částku jako by chodilo jedno dítě 4x v týdnu.( 4 x 60 Kč)

*Cena klesá s počtem objednaných dnů v týdnu: pokud dítě pobývá v klubu jeden den v týdnu, zaplatíte s převedením 75 Kč, Pokud KLUB využije 4x v týdnu, vyjde Vás jeden den na 60 Kč

Pitný režim je v ceně, stejně jako všechny materiálové náklady na hlídání dětí, výtvarné a hygienické potřeby.

Služby si můžete objednat i kombinovaně, např. pro mladší dítě využijete pobyt v KLUBU včetně převedení, starší sourozenec dorazí samostatně. Nebo v pondělí školáčka vyzvedneme my a ve středu přijde do KLUBU po kroužku sám.

Péče o děti do konce školního roku 2013/14

Díky realizaci evropského projektu jsme nabízeli řadu služeb péče o děti, a to ZDARMA.

Slaďování rodiny a práce - šance pro Čelákovice

Poskytované služby vycházely z dvouletých zkušeností týmu z předchozího projektu. Hlídání dětí nenahrazovalo mateřskou školu ani jiné vzdělávací zařízení, umožnilo však klientkám snadnější návrat na trh práce a snížilo obavy z dojíždění do zaměstnání. Péče o děti byla poskytována v prostorách Mateřského centra Čelákovice.

Odpolední útočiště Routa

Odpolední útočiště – bylo otevřeno od pondělí do pátku 15:30 – 19:00 hod pro děti, které po skončení provozu mateřské nebo základní školy potřebovaly počkat na návrat rodičů ze zaměstnání. Zajištěn byl i převod dětí ze školy do útočiště.