Taneční studio ROUTA


Tanec je jedním z nejpřirozenější pohybů těla. Prostřednictvím tance můžete vyjádřit všechny emoce, aniž byste použili jediné slovo. Tanec je láska na celý život....!

Děti milují tanec a pohyb! Taneční studio chce ukázat dětem možnosti tance, jakým způsobem lze vyjádřit beze slov, pouze pohyby tělem, radost, naštvání, vztek, něhu, lásku, rozmařilost... vše v souladu s hudbou a rytmem. Společně se děti učí i gymnastické prvky – stojky, hvězdy, mosty a jiné potřebné věci, které jím dají patřičný základ a rozsah v tanci. Starší děti se v průběhu roku postupně připravují a cvičí sestavu na taneční soutěž. Cílem není vychovat profesionální baletky, ale rádi bychom, aby děti kroužek bavil, lekce tance si užili a zároveň se naučili nové prvky, kroky, tance. 

Co se děti naučili, pravidelně předvádíme na vystoupeních / otevřených lekcích a závěrečném vystoupení na zahradě ROUTY.

KURZY JSOU POLOLETNÍ VŽDY  15 LEKCÍ + TANEČNÍ VYSTOUPENÍ • KURZOVNÉ MUSÍ BÝT ZAPLACENO NEJPOZDĚJI K PRVNÍ TANEČNÍ  LEKCI. 

První dvě lekce kurzu jsou „zkušební“. Pokud Vaší tanečnici kurz nevyhovuje, můžete z něj odejít a vrátíme Vám odpovídající část kurzovného.


TANEČNÍ ROZVRH - PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

PONDĚLÍ

16:00 - 16:45 - přípravka pro nejmenší ( děti 3 - 5let) - 1.700,-Kč/pololetí - 45min. - s Nikolou Pochobradskou a Eliškou Holmanovou

Klub Routa, Stankovského 1650, Čelákovice - nad Městskou policii


ÚTERÝ


16:00 - 16.45 - přípravka (děti od 6-8let) - 1.700,-Kč/pololetí - 45 min. -  s Patricii Švechovičovou


16:45 - 18:00 - moderní tanec (děti starší 8let) - 2.100,-Kč/pololetí - 75 min.  - s Patricii Švechovičovou

tělocvična u bazénu, Sady 17. listopadu, Čelákovice


 Děkujeme za Váš zájem!

Kontaktní osoba: Monika Žatečková, tel.: 728 660 493, email: monika.zateckova@rc-routa.cz